top of page

Fiberglass
Havuz Nedir?

Fiberglass havuz nedir sorusunun cevabını mı merak ediyorsunuz? Fiberglass havuz modellerini mi merak ediyorsunuz? Fiberglass havuz fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Fiberglass havuz çeşitleri, fiberglass havuz modelleri, Fiberglass havuz yapımı, fiberglass havuz fiyatları, Fiberglass kompozit havuz montajı için hemenhavuz.com!

Fiberglass havuzlar nedir diye merak ediyorsanız, sorularınızın tüm cevapları bu yazımızda!

Fiberglass Havuzlar evinizin bahçesine, evinizin terasına veya evinizin kapalı alanına kurulmaya hazır bir şekilde, elde yapılmış, kalıptan çıkmış olarak evizine gelen yüzme havuzlarıdır.

Fiberglass; bir polyester reçine ile kaplanmış, milyonlarca iç içe geçmiş cam iplikten oluşur. Fiberglass; küvetler, lavabolar, jakuziler ve milyonlarca dolarlık tekneler için tercih edilen bir malzemedir. Fiberglass bu çağın malzemesidir. Toprak üstü havuz, yer altı havuz için oldukça ideal, sağlam yapıya sahip bir yüzme havuzudur. Buna karşılık beton bir havuz; çimento, kum ve su karışımı ile kaplanması gereken çelik veya ahşap bir çerçeve gerektirir.

Fiberglass havuzların en iyi modellerine göz atmak için buraya tıklayın!

Türkiye’de fiberglass havuz imalatçılarından biri olarak merak edilen fiberglass havuz nedir sorusunun cevabını
bu makalede bulabilirsiniz!

Fiberglass Havuzun Avantajları Nedir?

Yüzme Havuzu satın almak her aile ve birey için heyecan verici bir olaydır. İlk adım hangi tür havuzun yaşam tarzına en uygun olduğunu görmek için Toprak Üstü Havuz, Yer Altı Havuz fikirleri aramaktır. Bu heyecan; hava şartlarına ve yerel izinlere bağlı olarak haftalar, hatta aylar sürebilecek bir inşaat süreci ile devam eder. Kurulum hızı önemlidir. Ve bir Fiberglass havuz kurulum ve yüzmeye başlamak için en hızlı zamanda sonuca ulaşır. Fiberglass havuzlar kurulumu ve bakımı oldukça kolay yüzme havuzlarıdır. Fiberglass havuzlar basit, sade tasarımları sayesinde ülkemizde popüler olmaya başlamıştır. Fiberglass polyester Havuzun avantajları her zaman çok az bakımla,
kolay kurulumudur.

1 günde kurulum yapılır. Kurulumun ertesi günü kullanmaya başlanabilir.
Tek parça olmasıyla son dakika sürprizleri yoktur. Fiberglass havuz modelleri tek parça hazır havuz olduğu için; su kaçağı riski yoktur. Tek parça monoblok tipi zemin üstü, toprak üstü havuzlar son zamanlarda havuz severler tarafından oldukça tercih ediliyor. Fiberglass havuzlar evinizdeki harika bir havuz partisi için; kurulumu en kolay ve en hızlı yoldur. Fiberglass havuzlar sizin ve ailenizin; evinizde, en hijyenik koşullarda yüzme havuzu keyfini çıkarmak için
üretilmiş bir havuzdur. Fiberglass havuz olan ve tek parçadan oluşan monoblok havuz modellerinin detaylı bilgisi için tıklayın!

28 yıllık tecrübesi ile Türkiye'de fiberglass havuz üretiminde lider marka

Neta Havuz'u tanımak için tıklayın!

Fiberglass Havuzun Bakımı Nasıl Olur?

Yüzme Havuzu bakımı söz konusu olduğunda, Fiberglass Havuzlar veya Kompozit Havuzlar öne çıkıyor. Çünkü gözeneksiz yüzeyleri neredeyse su geçirmezdir.
Fiberglass havuzların pürüzsüz, gözeneksiz yüzeyleri havuz suyunu daha iyi yönetilebilir ve bakımı daha az maliyetli hale getirir kılıyor. Ayrıca yüzeyleri yosun oluşumunun olmasını engeller. Haftada en fazla 1-2 saat bakım ile Fiberglass yüzme havuzu sağlıkla kullanılabilir.
Fiberglass havuz olan Nora Model monoblok havuzu şimdi keşfedin!

Gör, Beğen, Al, Götür!

Risk almayın, gördüğünüzü alın.
Evinizin bahçesine, terasınıza, kapalı alanınıza rahatça uygulanabilen Fiberglas havuzları keşfedin!
Fiberglass hazır havuzlar, çok fonksiyonlu kullanım spa ve sonsuz yüzme özellikleri ile yeni nesil gerçek bir havuz deneyimi yaşatır.

Etiketler:

fiberglasshavuz

fiberglashavuz

fiberhavuz

fiberglasshavuznedir

fiberhavuznedir

bottom of page