top of page

Bestway - Swimfinity Suda Egzersiz Cihazı

Kendi Havuzunuzda Spor Yapın

2.999 €

Kendi evinizin ve havuzunuzun konforunda spor yapın. 
Swimfinity suda eğlenceli bir şekilde aerobik yapmanızı sağlayacak!


Size 8 farklı zorluk seviyesi sunar. 

 

Stoklardan Adresinize Hemen Teslim!

Hiç Beklemeden Montaj Yapın ve Kullanın! 


Kendi Egzersiz Programınızı Kendiniz Yapın!

Suda Fitness Ekipmanınız Swimfinity!

Kurulumu Çok Kolay!

Kalorilerinizi Suda Swimfinity ile Harcayın!

Swimfinity_yatay.webp

Kendinizin Spor

Hocası Olun!

Kurulumu
Çoook Kolay!
Nasıl mı?

Bestway Swimfinity-4
Bestway Swimfinity-5
Bestway Swimfinity-6
Bestway Swimfinity-7

Suda Egzersiz Yapmanın Yeni Yolu: Swimfinity Havuz Fitness Ekipmanı
Bahçenizdeki havuz artık sadece serinlemek için değil, aynı zamanda formda kalmak için de mükemmel bir yer haline geliyor. Swimfinity Havuz Fitness Ekipmanı ile suyun gücünden faydalanarak çeşitli egzersizler yapabilirsiniz. Üstelik ister panel havuzlarda, ister fiberglass havuzlarda, ister betonerme havuzlarda kullanabilirsiniz. Panel havuz modelleri için tıklayın.
Fiberglass havuz modelleri ve fiyatları için tıklayın.

 
Suda Egzersizin Yenilikçi Yolu
Swimfinity™, sadece bir havuz ekipmanı değil, aynı zamanda su içinde egzersiz yapmanın yeni nesil yoludur. Kardiyo yürüyüş bantları gibi, dalga simulasyonu ve güçlü su direnciyle uzun yüzme antremanları yapabilirsiniz. Artık uzun yüzme egzersizleri için büyük bir havuza ihtiyacınız yok. Ayrıca, havuz içinde koşu bandı gibi kullanılabilir ve su içinde yürüme, aerobik gibi egzersizlere olanak tanır.

Kişiselleştirilmiş Performans
Swimfinity, size tamamen kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi sunar. Su akış miktarı, hızı, derinliği ve akış açısı gibi parametreler isteğinize göre ayarlanabilir. Egzersiz süresi, kalori hedefi, yüzme veya koşu mesafesi gibi parametreler ise 8 farklı zorluk seviyesinde ayarlanabilir.
 
Bahçenizde Sporun Keyfini Çıkarın
Dalga simulasyonlu havuz egzersiz ekipmanı, hem yer üstü hem de yer altı havuzlarında kullanılabilir. Ayrıca bir fiberglass havuza da çok kolay monte edilebilir. Fiberglass havuz fiyatları için tıklayın. Kolay kurulumu sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, su geçirmez uzaktan kumandası ve gece kullanımı için LED ışıklandırması bulunmaktadır.
Suda egzersiz yapmak isteyenler için en yenilikçi çözüm olan Swimfinity Havuz Fitness Ekipmanı ile formda kalmanın keyfini çıkarın.

bottom of page