top of page

Fiberglass Havuz Nedir?

Fiberglass havuz modellerini mi merak ediyorsunuz? Fiberglass havuz fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Fiberglass havuz çeşitleri, fiberglass havuz modelleri, fiberglass havuz yapımı, fiberglass havuz fiyatları, fiberglass kompozit havuz montajı için hemenhavuz.com!

Fiberglass havuzlar evinizin bahçesine, evinizin terasına veya evinizin kapalı alanına kurulmaya hazır bir şekilde, elde yapılmış, kalıptan çıkmış olarak evizine gelen yüzme havuzlarıdır.

Fiberglass; bir polyester reçine ile kaplanmış, milyonlarca iç içe geçmiş cam iplikten oluşur. Fiberglass; küvetler, lavabolar, jakuziler ve milyonlarca dolarlık tekneler için tercih edilen bir malzemedir. Fiberglass bu çağın malzemesidir. Toprak üstü havuz, yer altı havuz için oldukça ideal, sağlam yapıya sahip bir yüzme havuzudur. Buna karşılık beton bir havuz; çimento, kum ve su karışımı ile kaplanması gereken çelik veya ahşap bir çerçeve gerektirir. Fiberglass havuzun en iyi modellerine göz atmak için

tıklayın!

Türkiye’de fiberglass havuz imalatçılarından biri olarak merak edilen soruların cevabını bu makalede bulabilirsiniz.

fiberglass havuz nedir

Fiberglass Havuzun Avantajları Nedir?

Yüzme Havuzu satın almak her aile ve birey için heyecan verici bir olaydır. İlk adım hangi tür havuzun yaşam tarzına en uygun olduğunu görmek için toprak üstü havuz, yer altı havuz fikirleri aramaktır. Bu heyecan; hava şartlarına ve yerel izinlere bağlı olarak haftalar, hatta aylar sürebilecek bir inşaat süreci ile devam eder. Kurulum hızı önemlidir. Ve bir fiberglass havuz kurulum ve yüzmeye başlamak için en hızlı zamanda sonuca ulaşır. Fiberglass havuzlar kurulumu ve bakımı oldukça kolay yüzme havuzlarıdır. Fiberglass havuzlar basit, sade tasarımları sayesinde ülkemizde popüler olmaya başlamıştır. Fiberglass havuzun avantajları her zaman çok az bakımla, kolay kurulumudur.

1 günde kurulum yapılır. Kurulumun ertesi günü kullanmaya başlanabilir. Tek parça olmasıyla son dakika sürprizleri yoktur. Fiberglass havuz modelleri tek parça hazır havuz olduğu için; su kaçağı riski yoktur. Tek parça monoblok tipi zemin üstü, toprak üstü havuzlar son zamanlarda havuz severler tarafından oldukça tercih ediliyor. Fiberglass Havuzlar evinizdeki harika bir havuz partisi için; kurulumu en kolay ve en hızlı yoldur. Fiberglass havuzlar sizin ve ailenizin; evinizde, en hijyenik koşullarda yüzme havuzu keyfini çıkarmak için üretilmiş bir havuzdur.

Fiberglass havuz olan ve tek parçadan oluşan monoblok havuz modellerinin detaylı bilgisi için tıklayın!

Fiberglass Havuzun Bakımı Nasıl Olur?

Yüzme Havuzu bakımı söz konusu olduğunda, fiberglass havuzlar veya kompozit havuzlar öne çıkıyor. Çünkü gözeneksiz yüzeyleri neredeyse su geçirmezdir. Fiberglass havuzların pürüzsüz, gözeneksiz yüzeyleri havuz suyunu daha iyi yönetilebilir ve bakımı daha az maliyetli hale getirir kılıyor. Ayrıca yüzeyleri yosun oluşumunun olmasını engeller. Haftada en fazla 1-2 saat bakım ile fiberglass yüzme havuzu sağlıkla kullanılabilir.
Fiberglass havuz olan Nora Model havuzu şimdi keşfedin!

fiberglass havuz nedir
Gör, Beğen, Al, Götür!

Risk almayın, gördüğünüzü alın. Evinizin bahçesine, terasınıza, kapalı alanınıza rahatça uygulanabilen Fiberglas Havuzları keşfedin!
Fiberglass hazır havuzlar, çok fonksiyonlu kullanım spa ve sonsuz yüzme özellikleri ile yeni nesil gerçek bir havuz deneyimi yaşatır.

Fiberglass Havuz Dayanıklı Mıdır?

Fiberglass havuzlar günümüzde sektördeki en iyi garantiye sahip havuz çeşitleridir. Bunun sebebi fiberglas havuzun kontrollü bir ortamda en son kalite ve teknolojiye sahip fabrikalarda, el işçiliği ile üretiliyor olmasıdır.
 
Fiberglass havuzdaki jelkot sadece harika görünmekle kalmaz, bakımı da çok kolaydır. Yüzey gözeneksiz ve pürüzsüz olduğundan kolayca temizlenir ve leke tutmaz. Yazın her gününü tatili beklemek yerine evinizde tatildeymişseniz gibi havuz keyfi yaşamanın mutluluğunu paylaşın.

Neden Fiberglas Havuz Almalıyım?

3 çeşit zemin üstü havuz vardır. Fiberglass havuz, çelik panel havuz, çerçeve havuz, beton havuz. Her yüzme havuzu türü, istediğiniz görünüm, sizde yarattığı his ve bütçenize uyan özellikler ve avantajlar sunar. Fakat bu malzemelerin yüzme havuzunun ömrü boyunca maliyetlerinizi de nasıl etkileyeceğine bakmak gereklidir. Hazır havuzlar hakkında detaylı bilgiyi şimdi öğrenin!

 

Fiberglass yüzme havuzlarının en hızlı kuruluma sahip olmasının ana nedeni bir fabrikada üretilmiş olmasıdır. Fiberglass havuzların yapımında kullanılan malzemeler vinil astar ve beton havuzdan çok daha üstün olduğu için daha çok garanti sunabilirler. Klor ve UV ışınlarına dayanıklı Fiberglass yüzme havuzları, yüzme havuzu endüstrisinin en iyisi olan, özenle seçilmiş malzemelerden yapılmıştır.

bottom of page