top of page

Havuz üretiminde yeni çağ

Tek ürün, pek çok özelliğin
harmonisi hemenhavuz'da!

polyester havuz kalıp
Havuz ürünleri büyük stok
polyester havuz üretimi

Havuz yapımında imalatçı firmayız

Yüzme havuzlarının tüketiciye sorunsuz, kullanışlı ve rahat ulaşması için 6500 m² kapalı alana sahip İstanbul Çekmeköy tesislerinde hazır havuz kategorisinde, monoblok CTP havuz, polyester havuz, fiberglas havuz, panel havuz, kompozit havuz ve prefabrik yüzme havuzları gibi hazır havuzları üretiyor, ihraç ve ithal ediyoruz. 27 yıldır sektörün lider üretici, imalatçı firmalarından biri olarak üretimlerimizi; ISO 9001, CE belgesi alarak; üretimimizi tüm prosedür ve aşamaları uluslarası kabul gören standartlara yükselttik. Yüzme havuzu yapımı konusunda geleneksel uygulamaları geride bırakıp, modern çağa göre dizayn ediyoruz.

Yüzme havuzuna yeni nesili getiriyoruz

Kaliteyi esas alıp yüksek teknolojiyle uzun ömürlü ürünler üreterek müşterilerinin talep ve isteklerine yönelik çözümler sunuyoruz. Enerjimizi birçok farklı müşterinin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmış yüzme havuzu formlarının geliştirilmesi ve kusursuz bir şekilde uygulanmasına odakladık. Özellikle üretim tesislerine ve teknik ekipmana sürekli yatırım yapıyoruz. 

NoraModel-20.jpg
IMG_20201009_141354.jpg
Sualtı Yüzme kızlar
polyester havuz imalatı
IMG_20201009_141302.jpg

Yeni nesil, gerçek bir yüzme havuzu üretiyoruz

Hazır Havuzlar sadece daha hızlı kurulmakla kalmaz, aynı zamanda geleneksel yapıdan ziyade yeni nesildir. Göze hoş gelen formu, ilginç şekli ve rengi olan farklı ürün seçenekleri sunarız, kullanım kolaylığını garanti edip, uzun vadeli dayanıklılığı garanti etmek için teknolojik ve iyi hammadde kullanıyoruz.

bottom of page