top of page

Lay-Z Spa 1,80 mt

Boyutlar: 1,80 mt h: 6,6 mt
Su Derinliği: 66 cm
Gövde: FortiFiber™, Dayanıklı çift kat sıkı dikiş 
Kolay Montaj:

Lay-Z-Spa® Helsinki Smart AirJet Plus™ spa havuzu, 7 kişiye kadar rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar ve kurulumu son derece hızlı ve basittir. Bu spa havuzunda, sıcaklığın yaklaşık 40°C (104°F) dereceye ulaşabildiği, sırt ve bacakları hedef alan 180 adet hava basınç jeti bulunmaktadır. Bu jetlerin oluşturduğu masaj baloncuklarıyla çevrelendiğinizde, rahatlık ve konforun tadını çıkarırsınız.
 
Kolaylıkla Kontrol: Bestway Smart Hub™ uygulaması sayesinde spa havuzunun kontrolü artık parmaklarınızın ucunda. Akıllı cihazınızdan uygulamayı kullanarak istediğiniz her yerden havuzunuzu yönetebilir, sıcaklığı ayarlayabilir ve masaj sistemini kontrol edebilirsiniz.
 
Masaj Keyfi: 180 adet hava basınç jeti, suyun içinde kabarcıklar oluşturarak sizi sıcak ve köpüklü bir spa deneyimine davet eder. Masaj sistemi, iki farklı yoğunluk seviyesine ayarlanabilir, böylece spa deneyimi tamamen size özelleştirilebilir.
 
Dayanıklı Yapı: FortiFiber™ teknolojisiyle üretilen şişme duvarlar, spa havuzunu sağlam ve dayanıklı hale getirirken, hafif yapısı taşınabilirliği artırır. Binlerce ince iplikten oluşan duvarlar, sağlamlık ve ferahlık sunar.
Gelişmiş Teknoloji: Dahili Freeze Shield™ otomatik ısıtma fonksiyonu, düşük sıcaklıklarda iç bileşenlerin donmasını önler. Bu özellik, spa havuzunuzu güvenle kullanmanızı sağlar.
 
Güvenlik Önlemleri: Topraklama sistemi, ekstra koruma sağlar ve elektrik akımına karşı koruma sağlar.

Pakete dahil olanlar:

Pompa - Kartuş filtre - Isıtıcı - Blower - Örtü - Dispanser

LayzSpaÖzellikler.jpg
bottom of page