top of page

Havuz Modelinizi Görün, Beğenin, Alın, Götürün!

Güncelleme tarihi: 13 Ara 2021

Fiberglass havuz modeli mi bakıyorsunuz? 1 günde teslim edilen fiberglass havuz modelleri için hemenhavuz.com!Pek çok yüzme havuzu sahibi beton havuzları inşa edildikten sonra şikayet ettiğini duyarız. Bunun sebebi yüzme havuzunun tasarımının evinizin bahçesinde oluşturulur. Ve bir çok durumda yüzme havuzu sahibi tarafından tasarlanan havuzun bitmiş hali ile aynı olmamasıdır.


Fiberglass yüzme havuzlarıyla evinizin bahçesini, terasınızı, tam olarak satın aldığınız fiberglas havuza göre tasarlayabilirsiniz. Kompozit havuz, hazır havuzların en büyük avantajlarından biri, çeşitli ev mimarilerine uyacak geniş bir tasarım yelpazesine sahip olmalarıdır. Görünce hemen sahip olmak isteyeceğiniz hazır havuzları buradan inceyin!

Monoblok havuzlar çok kısa sürede kurulabilir. Bunun nedeni yüzme havuzu yapısının evinizin, bahçenizin dışında imal edilmiş olmasıdır.


Hazır havuzunuzun çukuru açıldıktan sonra, bitmiş olan monoblok havuz yerine yerleştirilebilir. Daha sonra gereken tek şey; zemininizin kaplanması ve peyzaj düzenlenmesidir. Hazır havuzlar 1 ila 5 gün gibi kısa bir sürede kurulur.


55 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page