top of page

Monoblok Havuz Nedir?

Güncelleme tarihi: 13 Ara 2021

Monoblok havuz modellerini mi merak ediyorsunuz? Monoblok havuz fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Monoblok havuz çeşitleri, monoblok havuz modelleri, monoblok havuz yapımı, monoblok havuz fiyatları, monoblok havuz maliyetleri,

monoblok havuz montajı için hemenhavuz.com!

monoblok havuz çeşitleri


Olağanüstü bir yüzücü olmasanız da, yine de bir yüzme havuzunun keyfini çıkarabilirsiniz. Arka bahçe havuzuna veya terasta bir havuza sahip olmak, formunuzu korumanın çeşitli yollarına anında erişim sağlar.


Yüzme havuzu hem aileniz hem de evinizin değeri için büyük bir yatırımdır. Yüzme havuzuna sahip olmanın hayatımız üzerinde kuşkusuz harika ve kalıcı bir etkisi olacaktır. Her yaştan insanın birlikte vakit geçirebileceği keyifli ve özel bir yerdir. Hele ki bu havuz size aitse; hem hijyenik hem de seçkin bir duruma sahip olursunuz. Bu deneyimden en iyi şekilde yararlanmak için seçeneklerinizin neler olduğunu ve ihtiyaçlarınıza en uygun havuz türünün ne olduğunu belirlememiz önemlidir. En çok tercih edilen monoblok havuz modelleri için tıklayın!


Türkiye’de monoblok havuz imalatçılarından biri olarak merak edilen, ihtiyacınız olan monoblok havuz nedirin cevabını bu makalede bulabilirsiniz.Monoblok havuzun avantajı nedir?


Monoblok havuzlarıın temel avantajı tek parçadan oluşmaları ve yüzeylerinin pürüzsüz olmasıdır. Monoblok havuzlar; jelkot, reçine ve fiberglas mattan yapılmıştır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Monoblok havuz yüzey bütünlüğünden veya görünümünden ödün vermeden hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleşir. Monoblok havuzlar doğrudan üretim tesisinden gelir, önceden yapılmıştır ve kuruluma hazırdır. Monoblok havuzu; tamamlanması aylar süren beton bir havuzla karşılaştırdığımızda yapım aşamasının dağınık ve karışık olduğunu söyleyebiliriz.Monoblok havuz doğru seçim mi?


Bazen kafamızdaki tasarımı yüzme havuzu yapan firmaya tam anlamıyla aktaramayabiliriz. Monoblok havuzlar ile ne görürsek onu alırız. Gör, beğen, al avantajı; sonucu kötü bir sürpriz olmaktan kurtarır. Monoblok havuzun şekilleri, boyutları kalıplardan çıkar ve değişiklik göstermez. Böylece önceden görüp seçtiğiniz monoblok Havuzunuz bahçenize yerleştiğindeki görünümü kendi seçtiğiniz olacaktır.

Tek parça kompozit havuz olan monoblok havuzlara uygun en iyi model için tıklayın, evinizi havuzsuz bırakmayın.


111 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page